DHOME KATERSHE

Me Ballkon

Dhoma katershe permban nje ballkon me pamje nga qyteti dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per pushime relaksuese.

Ne flasim gjuhen tuaj!

Facilitete ne dhome

Wifi falas

Ballkon

Mengjes

Kondicioner

TV

Dush

Rezervoni sot pushimet tuaja

relaksuese, prane detit

Rezervoni sot pushimet tuaja

relaksuese, prane detit