DHOME FAMILJARE

Me Ballkon & Pamje nga Deti

Dhoma familjare permban nje ballkon me pamje nga deti dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per pushime relaksuese.

Ne flasim gjuhen tuaj!

Facilitete ne dhome

Wifi falas

Ballkon

Mengjes

Kondicioner

TV

Dush

Rezervoni sot pushimet tuaja

relaksuese, prane detit

Rezervoni sot pushimet tuaja

relaksuese, prane detit